Останні новини

СОНЯЧНА КВІТКА

 

 

Коли відчуваєте втому, апатію, то посидьте 45 хвилин серед розквітлих соняшників. Недарма соняшник називають квіткою сонця. Вона здатна позбавити негативних емоцій. Тільки згадуйте у цей час про щось хороше, принаймні, мрійте, фантазуйте. Так радили і радять старші люди.

Соняшникова олія, змішана з оливковою (1:1) - добрі ліки для хворої печінки. Використовуйте, як приправу...

ОЛІЯ З АЛИЧІ

Кісточки з аличі подрібнити і під пресом вичавити олію. За смаком вона нагадуватиме олію з гіркого мигдалю.

До речі, олію з аличі використовують при опіках, пролежнях. Вона допоможе вивести з ран гній. Опісля нанесіть соняшникову олію.

ІНФЕКЦІЯ

У ніздрі носа потрапила інфекція?.. Пече?.. Тоді:

- Закапуйте ніс оливковою олією - по 2-3 краплі у ніздрю. Процедуру приймати 3-4 рази на день. Це позбавить неприємного відчуття пекучості.

ЗАБУДЬТЕ ПРО СКЛЕРОЗ

Попри те, що існують різні засоби лікування від склерозу, старшим людям, які потерпають від цієї недуги, доцільно взяти за правило:

- Щодня з'їдати 100-150 г квашеної капусти, политої соняшниковою або оливковою олією - 1-!,5 столової ложки. Смачного! І забудьте про склероз!

ЩОЙНО ПОРІЗАЛИСЯ...

- Прикладіть до рани свіжу зелену кору осики. Це зупинить кровотечу, пришвидшить процес гоїння.

ЗАСІБ ВІД МАЛЯРІЇ

- 100 г подрібненого коріння соняшника (заготовляють восени, коли соняшникові кошики зрізали з достиглим насінням) залити горілкою - 0,5 л. Настояти 10 днів у темному, але теплому місці. Процідити. У випадку захворювання на малярію - вживати по 1 столовій ложці 3-4 рази на день. Не більше і не частіше! Курс лікування - до повного одужання.

ДЕ ТОЙ ЗАЙЧИК-ПОБІГАЙЧИК?..

При погіршенні слуху:

- Закапувати по 2-3 краплі у кожну вушну раковину розтоплений (теплий, але не гарячий!) заячий жир. Процедуру приймати вранці і ввечері. Курс лікування - 21 день. Повторити можна через 45-50 днів.

Звісно, тут доведеться «іти на поклін» до досвідченого і добросовісного мисливця...

НАРИВИ НА ЯСНАХ

- 1 столову ложку подрібненої трави полину гіркого засипати в емалевий посуд і залити окропом - 200 мл. Посуд закрити кришкою. Кип'ятити на малому вогні 15 хвилин. Настояти 30 хвилин. Процідити. Полоскати ротову порожнину 3-4 рази на день, щоразу готуючи свіжий настій.

ТЮТЮН І СВЕРБІЖ

-Подрібнений тютюн (обов'язково брати засушені листки) засипати в емалевий посуд і залити окропом (співвідношення - 1 столова ложка сировини на 200 мл води). Кип'ятити 15 хвилин на малому вогні під закритою кришкою. Настояти до літеплої температури. Процідити. Рідину використовувати у вигляді компресів: змочувати у ній марлю і прикладати до уражених місць шкіри.

ЗБЕРЕГТИ ПРИВАБЛИВІСТЬ ОБЛИЧЧЯ

Приготуйте сирно-медову маску:

- 2 столові ложки сиру розтерти з 1 чайною ложкою меду і додати 1 столову ложку молока (добре, коли від кізоньки). Маску нанести на обличчя на 30 хвилин. Змити теплою водою, а потім умити обличчя холодглю водою. Такі процедури приймати 2-3 рази на місяць.

ЧЕРЕЗ НЕРВОВІ СТРЕСИ

Причиною безсоння можуть бути й нервові стреси. Зцілителі радять:

- Приймаючи гарчу ванну, додайте до неї кілька пучечків полину гіркого... Неодмінно допоможе!

 

 

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.