Останні новини

НЕОДМІННО СУШІТЬ ЧОРНИЦЮ!

 

 

Узвар із засушених ягід чорниці (з розрахунку - 1 столова ложка ягід на 0,5 л води) запобігає втраті зору, покращує травлення. Такі народні ліки особливо корисні для старших людей.

ВНУТРІШНЯ КРОВОТЕЧА

- Пити по 1 чайній ложці 3-4 рази на день свіжий сік листя подорожника. (Щойно заготовлене листя перемолоти на м'ясорубці і відтиснути через марлю). Вживати 14 днів поспіль. На жаль, сік подорожника не можна консервувати. Тому таке лікування належить до сезонних.

НЕБЕЗПЕЧНА ГАНГРЕНА

Взяти порівну (за вагою) подрібнені зерна волоського горіха, дрібно натертий хрін, мед. Все ретельно розмішати:

- Вживати по 1 столовій ложці тричі на день. Такі ліки зберігати у холодильнику.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ПЛОДУ

Жінкам під час вагітності:

- Щодня з'їдати хоча б по 50 г кураги. Це сприяє збереженню і нормальному розвитку плоду.

ОБЛІПИХОВЕ ВАРЕННЯ - АНТИСЕПТИК

Найперша допомога при захворюванні на грип, підвищеній температурі, кашлі, як вважають народні зцілителі, - малинове варення. Але, виявляється, варення з обліпихи також ефективно діє. Воно є добрим антисептиком.

АЛЕ...

Ягоди журавлини, джеми, варення, компоти, узвари з них - добрі ліки від багатьох недуг, зокрема застудних. Але їх не варто надмірно споживати тим, у кого хворі нирки. Це може призвести тільки до ускладнень.

ВІДЧУТТЯ СТРАХУ

Є різні причини, коли людину супроводжує відчуття страху. Найчастіше - це психічні розлади, негативні емоційні переживання, стреси... У будь-якому випадку:

- З'їдати протягом дня по два мускатних горіхи (по половині плоду чотири рази на день).

 

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.