Останні новини

ЛІЩИНА — ДЛЯ ХВОРОЇ ПЕЧІНКИ

У разі захворювання печінки народні зцілителі часто використовують лікувальним засобом ліщину:

- 1 столову ложку подрібненої молодої кори гілок ліщини залити окропом — 0,5 л. Кип'ятити 10 хвилин. Настояти 1 годину. Процідити. Настій пити теплим по 100 мл чотири рази на день за 15 хвилин до вживання їжі.

- 2 столові ложки подрібненого листя ліщини (можна брати сухе, заготовлене наприкінці весни та влітку, але не пожовкле) залити окропом — 0,5 л. Настояти 2 години. Процідити. Настій пити теплим по 100 мл чотири рази на день за 15 хвилин до вживання їжі.

НАСТОЯНКА СОФОРИ

Безперечно, софора японська не належить на українських рослин, але і її культивують у наших садах, навчилися використовувати у народній медицині, зокрема, при лікуванні захворювань шкіри роблять компреси з настоянки цієї рослини:

- 100 г (за вмістом посудини) подрібнених пуп'янків софори японської залити 56-процентним спиртом — 0,5 л. Настоювати два тижні у герметично закритому скляному посуді. (Якщо залили горілкою, то настоювати три тижні).

У настоянці змочувати вату і наносити рідину на уражені місця шкіри.

ЧАСТО З'ЯВЛЯЮТЬСЯ ФУРУНКУЛИ...

Ефективним лікувальним засобом при частих фурункулах є пирій. Для цього вживають відвар:

- 1 столова ложка подрібненої сировини на 200 мл окропу. Заварювати як чай. Процідити. Пити тричі на день по 100 мл. Курс лікування — 3-4 тижні.

Одночасно з вживанням ліків 1-2 рази на тиждень приймати ванну з відвару пирію: 100 г трави на 10 л води.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.