Останні новини

ПЕРЕНАПРУЖЕННЯ ОЧНИХ М'ЯЗІВ

Надмірна робота за комп'ютером призводить до  перенапруження м'язів очей. Тоді:

- 3-4 подрібнених лаврових листочки залити окропом — 200 мл. Настояти 1 годину. Процідити. Пити по 50 мл тричі на день за 15 хвилин до вживання їжі, а четвертий раз — перед сном.

Звісно, у давнину комп'ютерів не було. Але це не значить, що у когось не виникала така недуга через роботу, яка вимагає напруження очних м'язів (наприклад, у ювелірів). Цей народний засіб лікування допомагав її позбутися.

Ще одна порада: Діти! Зважте, до чого може призвести надмірне сидіння за комп'ютером!

ТОВСТА КИШКА: ЗАПАЛЕННЯ

- 2 столові ложки насіння софори японської (брати без стручків) залити 40-градусною горілкою — 0,5 л. Скляний посуд герметично закрити. Настояти 10 днів у темному, але теплому місці. При цьому 2-3 рази на день збовтувати. Пити тричі на день по 15-20 крапель з піпетки за 30 хвилин до вживання їжі.

При сильних болях пити по 30 крапель чотири рази на день, але не більше і не частіше, бо це може призвести до зворотнього ефекту.

НЕ ВІД ГОРЛА, А ВІД ШЛУНКА...

У лісі (частіше на відкритих сонцю лісових галявинах), на луках, у чистому полі не раз зустрінемо чудодійну рослину — горлянку, яку використовують у народній медицині. Ні-ні, нею не лікують горло, а хворі шлунок, печінку, систему травлення. Фото горлянки можемо побачити в багатьох ботанічних довідниках, зрештою, в інтернеті.

- 1 столову ложку подрібненої трави горлянки (беруть і засушену) залити окропом — 200 мл. Настояти 1 годину. Посуд щільно закрити. Процідити. Пити 7-8 разів на день по 1 столовій ложці. При сильних болях — 10 разів на день. Наступного дня готувати свіжий настій.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.