Останні новини

ДОБРА ПОРАДА!

Трапляється, аби втамувати різкий біль, сильний приступ недуги, не обійтися без таблеток. Порада старенької мудрої бабусі:

- Запиваю їх тільки освяченою водою на Йордан, Стрітення, або у храмові свята у різних церквах. Коли готую ліки на травах, то використовую  тільки освячену воду. Допомагає!

Хай воздається по вірі!

НИРКИ Й ОСТЕОХОНДРОЗ

- 1 столову ложку подрібненого засушеного листя суниці лісової залити окропом - 200 мл. Настояти 10-15 хвилин. Процідити. Пити як чай. Денна норма - 600-800 мл. Такий суничний чай лікує хворі нирки, позбавляє від остеохондрозу.

ВИМАГАЄ ТРИВАЛОГО ЛІКУВАННЯ

Цей рецепт тільки для жінок (!), які потерпають від падучої хвороби:

- 1 столову ложку подрібненої трави материнки залити окропом - 300 мл. Настояти 40 хвилин. Процідити. Пити по 100 мл тричі на день за 15 хвилин до вживання їжі. Курс лікування - три роки! Після кожного місяця вживання можна зробити перерву на 2-3 дні.

ЧЕРВОНИЙ ПЕРЕЦЬ

Дехто любить гострі страви. Додає до них червоного перцю, який прийшов до нас з Мексики. Це - добре! Червоний перець зміцнює капілярні судини, є ліками для серцево-судинної системи. Але якщо ваш організм і сприймає «мексиканського гостя», то все ж обмежуйтесь: протягом тижні споживайте (у будь-якому вигляді) не більше 250-300 г його плодів.

Застереження: вживання червоного перцю протипоказане при захворюваннях підшлункової залози!

НАСІННЯ ЩАВЛЮ УСУВАЄ ПРОНОСИ

Нормалізує роботу шлунка, кишківника, усуває проноси настій насіння щавлю:

- 1 чайну ложку подрібненої сировини залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день.

Протипоказано тим, у кого підвищена кислотність, виразка шлунка чи дванадцятипалої кишки.

УЗВАР З КАНУФЕРОМ

Кануфер добре виводить з організму шкідливі речовини, допомагає позбутися паразитів - гельмінтів. Ще у давніші часи на це звернули увагу наші господині. Готуючи узвар із сухофруктів на свята чи у будень, вважали доцільним покласти у нього стільки листочків кануферу, скільки членів сім'ї.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.