Останні новини
20 лютого 2024
18 лютого 2024

ГЕРКУЛЕС — СУХІЙ ШКІРІ

Вівсяні пластівці (зокрема «Геркулес») можна використовувати для приготування масок тим, у кого суха шкіра обличчя:

- 1 столову ложку пластівців залити 4 столовими ложками гарячого молока. Настояти 10 хвилин. Накладати на обличчя. Процедуру приймати раз на день протягом 30-35 хвилин. Пройдіть курс такої косметологічної терапії протягом місяця. Повторіть через 1-2 місяці.

ВІД СТРЕСІВ

- По 1 чайній ложці м'яти і звіробою (використовувати засушений подрібнений збір) залити окропом - 200 мл. Настояти 10 хвилин у герметично закритому посуді. Процідити. Пити як чай.

ФУРУНКУЛ У НОСІ

- Вставити у ніздрю носа, у якій з'явився фурункул, вату, змочену у свіжому соці алое. Вату час від часу міняти, знову і знову змочуючи свіжий клаптик у соці. Кількість і тривалість процедур - не обмежена.

ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО МЕЛІСУ

Зцілителі давно з'ясували, що чай з меліси швидко позбавляє неприємного відчуття печії, лікує шлунок. Спосіб приготування:

- 1 чайна ложка подрібненої меліси (беруть щойно зірвану або засушену рослину) на 200 мл окропу. Настояти до літеплої температури. Випити за раз.

Так само можна приготувати чай з м'яти, бо і він допоможе.

МЕДОВУХА

Покращує травлення:

- 50 г рідкого меду (добре брати гречаний) розчинити у 100 мл горілки. Утвориться так звана «медовуха» «медівка» , хоча не «класичного» українського приготування, але таки корисна. Пити по 1 столовій ложці за 15-20 хвилин до вживання, або через 15-20 хвилин після вживання їжі, але не більше трьох разів на день. Ці ліки - тільки для дорослих!

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.