Останні новини

ЗДУТТЯ ЖИВОТА

 

 

- По 1 столовій ложці гасіння кмину і кропу залити 600 мл  теплої води. Довести до кипіння і кип'ятити 15 хвилин. Настояти 30 хвилин. Процідити. Протягом дня випити за три рази.

ДРОБИТЬ КАМЕНІ

Камені з жовчного і сечового міхура виводить гірчак (його ще називають ракові шийки, змійовик). Для цього готують настій:

- 1 десертну ложку подрібненої засушеної рослини залити окропом - 400 мл. Кип'ятити на малому вогні 20 хвилин. Настояти 30 хвилин. Процідити. Протягом дня випити за три рази. Вживати теплим. Курс лікування - 21 день. Але потрібно дотримуватися дієти - відмовитися від м'яса, риби, яєць, солі, алкоголю.

СОЛІ ВИВОДИТЬ ВИНОГРАД

- 100 г молодого виноградного листя 2-3 хвилини потримати в окропі. Подрібнити. З'їсти протягом дня.

Така «страва» виводить з організму зайві солі, шлаки. Скористайтеся сезоном!

ЗАСПОКОЮЄ НЕРВОВУ СИСТЕМУ

- 1 чайну ложку подрібненого коріння кремени залити окропом - 200 мл. Кип'ятити на малому вогні 5-7 хвилин. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день.

НАПАР ЛИСТКІВ СУНИЦІ

Листки суниці лісової найкраще заготовляти до цвітіння рослини. Потім з них готують напар, який очищає кров:

- 2 столові ложки подрібнених листочків (щойно заготовлених, засушених) на 0,5 л окропу. Настояти 20-25 хвилин. Процідити. Випити протягом дня за 3-4 рази. Курс лікування (навіть профілактики) - місяць. Повторити через 10 днів.

ЧИРЯКИ І НАРИВИ

Чиряки і нариви, які часто з'являються один за другим і то по кілька на різних ділянках шкіри, лікують міцним настоєм пирію:

- 1 столова ложка кореневищ рослини (щойно заготовлених або засушених) на 200 мл окропу. Настояти 2 години у закритому кришкою і закутаному рушником посуді. (Можна скористатися термосом). Перед вживанням процідити. Протягом дня випити три таких порції. Курс лікування - 3-4 тижні. Повторити, якщо необхідно, через такий же період часу.

ПЕЧЕ У ВУСІ

Запалення вуха. Пече і відчуваєте біль. Тоді:

- Помийте вушний отвір теплою водою і закапайте 4-5 крапель несолоної соняшникової олії. Замість олії можна використати свіжий сік червоного буряка. Процедуру приймати тричі на день. Але це лише найперший «підручний» засіб, аби хоч трохи втамувати біль. Неодмінно звертайтеся до лікаря! Адже недуга може призвести до ускладнень і втрати слуху.

ПЕРЕСТАНЬ БОЛІТИ!

Спиртова настоянка трави материнки (1:5 на 96-процентному спирту), введена в дупло хворого зуба, заспокоює зубний біль. Втім, не забувайте про стоматолога!

ШОВКОВЕ ВОЛОССЯ

Щоб волосся було гарним, пишним:

- По 1 столовій ложці подрібненої трави череди і листя мати-й-мачухи (брати засушений збір) на 1 л окропу. Настояти у закритому кришкою посуді 40 хвилин. Процідити. Вмивати голову, але не витирати рушником. Нехай волосся висохне. Процедуру приймати двічі на тиждень.

 

 

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.