Останні новини
16 квітня 2024
15 квітня 2024

ГАЛЬМУЄ РІСТ ПУХЛИН

Корінь кульбаби (сухий і свіжий) лікує онкологічні захворювання, принаймні, гальмує ріст пухлин:

- 1 столову ложку подрібненої сировини залити окропом — 200 мл. Кип'ятити 10 хвилин на слабенькому вогні. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 1 столовій ложці тричі на день.

ВІДВАР ТРАВИ І СІК ХВОЩА ПОЛЬОВОГО

Функцію  надниркових залоз добре стимулює хвощ польовий (беруть і засушений збір). Для цього готують відвар:

- 4 ложки подрібненої сировини  залити окропом — 200 мл. Кип'ятити на слабенькому вогні 2 хвилини. Настояти 1 годину у щільно закритому посуді. Процідити. Пити по 100 мл двічі на день — вранці та ввечері.

- Весною і влітку при захворюваннях надниркових залоз корисно вживати свіжий сік з хвоща польового: по 1 столовій ложці тричі на день.

КЛИН КЛИНОМ ВИБИВАЮТЬ

Якщо відчуваєте у роті гіркоту, це може бути ознакою того, що погано функціонує система травлення, хвора печінка. Але, як кажуть, клин клином вибивають, отож вживайте гіркий полин з шавлією:

- 20 г полину, 100 г трави шавлії. Рослинний збір висушити і подрібнити, аби утворився порошок. (Терти у ступці). Ретельно перемішати. Вживати тричі на день по чверті чайної ложки і запивати 1 столовою ложкою літеплої води. Такі ліки краще приймати за 15-20 хвилин до їжі.

ТАК ПРОСТО...

Ліки від грипу з ягід та меду:

- По 1 столовій ложці сушених плодів шипшини, смородини (або 1 столова ложка варення) залити 1 л окропу. Настояти до літеплої температури у щільно закритому посуді. Тоді додати 1 столову ложку меду і добре розмішати. Пити теплим по 100 мл 5-6 разів на день. Лікує грип. Покращує імунну систему.

КРАПЛІ СОКУ АЛОЕ

У кого підвищений тиск, часто виникають головні болі, доречно вживати краплі соку алое:

- 3 краплі з піпетки на 1 чайну ложку літеплої води. Пити натще за 15 хвилин до сніданку. Курс лікування — 3-4 тижні. Потім на 10 днів зробити перерву.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.