Останні новини

ВАЖКО ШЛУНКУ...

Надмірно поїли, і таке враження, що у шлунок накидали камінців. Ніяк не може перетравити... Тоді пийте настій з ромашки:

- 1 чайну ложку подрібнених засушених квіток ромашки залити окропом — 200 мл. Настояти 10 хвилин у щільно закритому посуді. Процідити. Пити теплим. Упродовж дня випити хоча б три склянки.

ЗАМІСТЬ ЗАСПОКІЙЛИВИХ КРАПЕЛЬ

Заспокоює нервову систему, знімає стреси, емоційну напругу кануфер:

- 1 чайну ложку подрібненої трави кануферу залити окропом — 200 мл. Настояти 15-20 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. Четвертий раз бажано перед сном.

ПУХЛИННІ УТВОРЕННЯ НА ШКІРІ

- Суху омелу перетирають на борошно і заливають теплою водою. Води брати небагато, щоб сировина тільки піднялася, як “подушка”. Запарюють на водяній бані впродовж 50-60 хвилин. Масу перекладають у лляну торбинку і прикладають до хворого місця. Процедуру повторювати щодня.

Якщо пухлина доброякісна, то тіло почервоніє і вилікується; якщо злоякісна — не почервоніє, але цим засобом також можна вилікувати недугу.

З КВАСОЛІ — ДОБРА ПРИСИПКА

Запалення ділянок шкіри лікують присипкою з квасолі:

- Підсмажені зерна квасолі подрібнити до пудри. Утвореним порошком посипати уражені місця шкіри.

МАТЕРИНКА, МОВ РІДНА МАТІР...

Бронхіальну астму успішно лікують настоєм трави материнки:

- 2 столові ложки подрібненої трави материнки (можна брати засушену) залити окропом — 0,5 л. Настояти 30 хвилин у щільно закритому посуді. Процідити. Випити за три рази упродовж дня. Такі ліки краще приймати за 30 хвилин до вживання їжі.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.