Останні новини

ЗЕРНА СОЇ ПОНИЖУЮТЬ ВМІСТ ХОЛЕСТЕРИНУ

Попереджають відкладення холестерину в кровоносних судинах, понижують його вміст, допомагають при діабеті пророслі зерна сої:

- Вживати систематично, хоча б 50-60 г на день. У цих паростках у 10 разів (!) більше вітамінних та органічних речовин, ніж у зелені рослин, що зійшли в полі.

ГАРБУЗ СЕРЦЕ БЕРЕЖЕ

Народні зцілителі давно знали, що регулярне споживання гарбуза покращує роботу серця. Наукова медицина теж дослідила: гарбуз посилює виділення солей натрію з організму, сприяє виведенню різноманітних шлаків, тим самим зменшує навантаження на серце.

- Хворим на серцеві недуги корисно з'їдати на день хоча б по 200-250 г гарбуза у будь-якому вигляді кулінарного приготування.

ПРОМИВАННЯ ВУХА

При витіканні з вуха:

- Перекис водню змішують в однаковій пропорції з настоєм ромашки (1 столова ложка подрібненої сировини на 200 мл окропу; запарювати як чай). Теплою сумішшю промивають вухо. Після промивання вухо закривають ватою.

МАЗЬ ВІД ТРОМБОФЛЕБІТУ

- 100 г свинячого смальцю (несолоного) або 100 мл олії, 2 столові ложки подрібнених бруньок сосни, 50 г натурального меду. Все ретельно розмішати і кип'ятити 10 хвилин, помішуючи дерев'яною ложкою. Теплим процідити, відтиснути.

Втирати на ніч у місця розширення вен.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.