Останні новини

ПЛОДОНІЖКА ГАРБУЗА: ТАКОЖ ДОБРІ ЛІКИ!

Багатьма цілющими властивостями наділений гарбуз! Не менш лікувальну здатність має і його плодоніжка:

- 100 г подрібненої сировини залити теплою водою — 1 л. Довести до кипіння і кип'ятити на слабенькому вогні 10 хвилин. Настояти 20 хвилин. Процідити. Випити протягом дня за 5-6 разів.

Такий відвар плодоніжки гарбуза допоможе налагодити обмін речовин; його рекомендують і як засіб для розширення судин; від набряків; при захворюванні нирок.

ПРОТИ БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ

Якщо занедужали бронхіальною астмою, то приготуйте відвар:

- 1 чайну ложку листя кропиви дводомної залити окропом- 200 мл. Поставити на слабенький вогонь і довести до кипіння. Настояти 10-15 хвилин. Процідити. Пити як чай.

ГОРЛО ЛІКУЙТЕ ВІДВАРОМ БУРЯКА

У разі захриплості, запалення слизової оболонки і лімфатичних набряків задньої стінки горла, скористайтеся відваром червоного буряка:

- 100 г буряка дрібно нарізати (як для приготування борщу) і зварити у 700-800 мл води. Остудити. Процідити. Літеплим відваром полоскати горло 3-4 рази на день.

ЖОВЧОГІННИЙ ЗАСІБ

З'ясували, що сік алое є добрим жовчогінним засобом:

- Пити свіжий або консервований сік алое по 1 чайній ложці двічі на день. Перший раз — натще за 25-30 хвилин до сніданку; другий раз — за 25-30 хвилин до вечері.

АВРАН — НЕБЕЗПЕЧНИЙ!

Гельмінти — складне захворювання очей. У боротьбі з цією недугою інколи рекомендують використовувати авран лікарський (0,5 чайної ложки подрібненої сировини на 250 мл окропу). Однак у цьому випадку ніколи не вдавайтеся до самолікування! Авран лікарський — дуже отруйна рослина! Тож завжди консультуйтеся з лікарем!

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.