Останні новини

“ГАСИМО” СОНЯЧНІ ОПІКИ

Занадто довго перебували під палючим сонячним промінням, шкіра засмагла, пече... Майте напоготові надійний засіб з вероніки й оливкової олії, який можна зберігати упродовж року, потім завбачливо приготувати новий:

- Листя вероніки утрамбувати у невеликий скляний посуд, який можна герметично закрити. Залити оливковою олією “по вінця”. Достатньо настояти 10 днів. Наносити на уражені сонячними опіками місця шкіри.

ПРОБЛЕМИ З ВИДІЛЕННЯМ ЖОВЧІ

Хвора печінка, погано виділяється жовч... Приготуйте ліки з крушини:

- 1 столову ложку свіжих або засушених ягід крушини засипати у термос і залити окропом — 200 мл. Настояти 2 години. Процідити. Пити по 1 столовій ложці чотири рази на день за 30 хвилин до вживання їжі.

НЕГАРАЗДИ ІЗ ЩИТОВИДНОЮ ЗАЛОЗОЮ

Для лікування “щитовидки” готують чай із цикорію:

- 2 столові ложки подрібненої трави цикорію (разом з квітами) залити окропом — 0,5 л. Потримати на слабенькому вогні 8-10 хвилин. Настояти, допоки охолоне. Процідити. Чай пити теплим по 100 мл чотири рази на день.

ЦУКРУ — ПОНАД НОРМУ

Підвищення цукру у крові ще не є підставою для остаточного вердикту: у вас — цукровий діабет! Скажімо, з'їли забагато солодкого, тому й аналізи погані. Все ж, щоб не допустити такого захворювання, вживайте, як профілактичний засіб, настій з бузини:

- Сухе коріння бузини і суху кору (брати порівну) подрібнити і ретельно перемішати. 10 г суміші залити окропом — 200 мл. Настояти протягом 1 години у щільно закритому посуді. Процідити. Пити по 1 столовій ложці тричі на день.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.