Останні новини

“ГЛУШАТЬ” БІЛЬ У ШЛУНКУ

Шлунок позитивно реагує на зелені яблука. Як найкраще скористатися цими дарами природи і як саме?

- 1 середнє за вагою зелене яблуко (головне — не взяти гниле!) помити, почистити і дрібно натерти або “пропустити” через м'ясорубку. Додати цукру — 1:1. Ретельно перемішати. Вживати по 1 столовій ложці чотири рази на день за 1 годину до їди.

ГАСТРИТ

Запалення шлунка з підвищеною секреторною діяльністю (гастрит) лікують медом і водою:

1 столову ложку меду розчинити у літеплій воді — 200 мл. Випити натще за 1-1,5 години до сніданку. Курс лікування — 2 місяці. Потім на 10 днів зробити перерву. У разі необхідності — продовжити курс лікування.

КОНЮШИНА ПРОТИ ПУХЛИН

Різноманітні пухлини в організмі народні зцілителі лікували конюшиною:

- 3 столові ложки подрібнених квітів або “вершечків” - верхнє листя - конюшини червоної (влітку — свіжих, взимку — сухих) залити окропом — 0,5 л. Настояти 2 години у щільно закритому посуді (можна скористатися термосом). Настій пити теплим по 100 мл п'ять разів на день.

ГІПЕРТРОФІЯ ПРОСТАТИ

Ліки з собачої кропиви допомагають хворим на гіпертрофію простати. Готують відвар або настоянку:

- 15 г подрібненої собачої кропиви залити окропом — 200 мл. Настояти 30 хвилин у щільно закритому посуді. Процідити. Пити по 1 столовій ложці чотири рази на день. Не більше і не частіше!

- Настоянку готують на 70-процентному спирті у співвідношенні 1: 5 (наприклад, 100 г сировини на 0,5 л спирту). Настояти 10 днів. Пити по 30 крапель чотири рази на день. Не зловживати!

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.