Останні новини

АНТИМІКРОБНІ ВЛАСТИВОСТІ МИРТУ

Лікуванню бронхіту, ангіни, грипу, навіть туберкульозу легень посприяє настоянка з мирту:

- 100 г листя мирту (брати зелене, що росте на гілочках, а не опале, пожовкле) залити 70-процентним спиртом -0,5 л. Настояти 10 днів. Пити тричі на день по 25-30 крапель упродовж 7 днів. У разі необхідності через 5 днів повторити курс лікування.

ЛИСТЯ Й КВІТИ МАЛИНИ

Корисні не тільки ягоди малини. Не менш цілющими властивостями наділені її листя і квіти. Ними лікують (промивають відваром) очі, коли виникли запальні процеси:

- 2 столові ложки подрібненої сировини запарити окропом - 200 мл. Настояти до літеплої температури. Перед промиванням процідити через марлю, складену вчетверо.

ШКІРНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Морква допоможе лікувати подразнення шкіри, різноманітні висипки. Для цього слід робити примочки на уражені ділянки з відвару листя моркви:

- 2 столові ложки подрібненої сировини залити окропом - 200 мл. Настояти до літеплої температури. Перед використанням - процідити.

БОЛЮЧІ НАРИВИ

Швидко позбутися наривів допоможе цибуля. Для цього:

- Наріжте кружечками цибулю, змочіть їх в оцті і прикладіть до наривів на 40-45 хвилин. Процедуру повторювати 2-3 рази на день.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.