Останні новини
16 квітня 2024
15 квітня 2024

НЕПРОХАНІ ГОСТІ

У помешканні завелися таргани і міль?.. Щоб позбутися непроханих гостей, які вже стали почувати себе господарями, не обов'язково використовувати хімічні засоби. Інколи це навіть шкодить здоров'ю.

Допоможе полин. Свіжий, щойно зірваний, звісно, діє ефективніше. Але завжди майте у запасі і засушений, а то взимку з вогнем не знайдеш. Розкладіть полин у шафі , по кутках, біля щілин (тут рослину можна подрібнити), у місцях, де зберігаєте продукти харчування...  Непрохані гості поспішно залишать вашу негостинну оселю.

ЧОРНІ МУХИ НАЛЕТІЛИ...

Не раз нам доводилося спостерігати, особливо у селі, до яких хитрощів тільки не вдаються господарі, щоб мухи не залітали у хату. Зокрема, кріплять на кватирку дрібну полотняну чи капронову сітку, таку ж у вигляді штори чіпляють на одвірках перед вхідними дверима, а мухам — байдуже... Останній етап боротьби, як крок відчаю, чіпляють липучі стрічки. У народі їх жартома називають “братська могила для мух”. Хоча, насправді, комахи не завжди липнуть до них.

Щоб досягти більшого ефекту, посипте злегка таку стрічку цукровою пудрою. Мухи полюбляють солодке, але від цього гостинця їм солодко не буде.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.