Останні новини

РЕЦЕПТ ВІД АТЕРОСКЛЕРОЗУ

Настоянка цибулі — хворим на атеросклероз:

- 160 г нарізаних круглими пластинками головок цибулі залити 70-процентним спиртом — 800 мл. Настояти 2 тижні у темному, але теплому місці. Пити тричі на добу по 25-30 крапель з піпетки, запиваючи молоком або водою — 50 мл, за 15-20 хвилин до вживання їжі. Курс лікування — 3-4 тижні. Потім на такий же період зробити перерву.

Пам'ятайте: настоянкою цибулі не зловживати!

ЧОРНОПЛІДНА ГОРОБИНА — ПОРЯТУНОК ДЛЯ ПЕЧІНКИ

Поліпшує роботу печінки, сприяє утворенню й відтоку жовчі чорноплідна горобина. Є кілька засобів лікування, але не поєднуйте їх:

- Щодня з'їдати по 100 г свіжих ягід чорноплідної горобини.

- Пити свіжий сік з ягід: 50-100 мл три рази на день. (Звісно, таке лікування належить до сезонних).

- Пити чай з листя чорноплідної горобини: 1 столова ложка подрібненого листя (можна брати засушене) на 200 мл окропу. Денна норма — 500-600 мл (розподілити на три рази). Вживати краще після прийняття їжі, через 15-20 хвилин.

ГЛУХА КРОПИВА “ГЛУШИТЬ” НЕДУГУ

Порада хворим на гепатит:

- Свіжий сік глухої кропиви (рослину збирати, коли цвіте, разом з квітами), потримати на водяній бані 30 хвилин. Пити по 2 столові ложки тричі на день.

СИДЯЧІ ВАННИ

Нирковокам'яну хворобу, біль у ділянці сечового міхура лікують сидячими ваннами з хвоща польового:

- 4 столові ложки подрібненого хвоща польового залити 1 л окропу. Настояти 10 хвилин у щільно закритому посуді, на який будете сідати. Процедуру проводити раз на день (5-6 разів на тиждень). Тривалість лікування — до повного одужання.

ЗАТРИМКА СЕЧІ

Камені у нирках можуть супроводжувати затримку сечі, що віддається нестерпним болем. У такому випадку народні зцілителі радять:

- 200 г гарбузового насіння розтерти у макітрі, поступово підливаючи 400  мл окропу. Процідити і відтиснути через марлю, складену вдвоє. Одержану густу рідину випити протягом дня. Курс лікування — місяць.

ЧУДОДІЙНИЙ НАПІЙ

При пієлонефриті, ниркових і печінкових коліках:

- Приготувати суміш з трав (брати порівну) — спориш, хвощ польовий, ведмежі вушка і кукурудзяні рильця. 1 столову ложку подрібненої суміші (можна використати засушену) залити окропом — 450 мл. Настояти 1 годину. Процідити. Пити тричі на день по 150 мл за 15-20 хвилин до вживання їжі. Курс лікування — 2 тижні.

Водночас їсти салат з чорної редьки — 100-150 г на день.

СИРІ ЯГОДИ КАЛИНИ

При шлунково-кишкових захворюваннях, колітах, закрепах:

- Сирі розім'яті ягоди калини (можна використовувати заморожені, коли не сезон) вживати по 1 столовій ложці 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування — 10 днів. Потім на 10 днів зробити перерву. Однак відмовтесь від цих ліків, якщо у вас понижений тиск.

ЗНАК ДЛЯ ДІАБЕТИКІВ

Тільки зацвіла суниця — хворі на цукровий діабет можуть вирушати до лісу. Збирати рослину, що цвіте, потрібно з корінцем. Потім готувати чай:

-1 столову ложку подрібненої сировини залити окропом — 200 мл. Настояти 2-3 години. Процідити. Випити впродовж дня за два рази (краще в обідню пору та ввечері, з інтервалом — 8 годин). Таким чаєм можна лікуватися протягом року, але з перервами, скажімо, 25:10 днів. Він не шкодить, але від надмірного вживання втрачається лікувальний ефект.

ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ДОБРУ ПАМ'ЯТЬ

Людям старшого віку, які потерпають від склерозу, корисно з'їдати протягом дня 8-10 волоських горіхів. Для зручності і покращення травлення: горіхова зерна можна перемолоти на м'ясорубці.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.