Останні новини

БУЗОК ЕФЕКТИВНО ПОДІЄ

Дуже сильним протиревматичним і протиартритним засобом є відвар з квітів бузку (запасайтеся ними на весь рік!):

- 1 столову ложку сировини залити окропом — 200 мл. Настояти 1 годину. Процідити. Пити чотири рази на день по 50 мл. Але вживати тільки три дні протягом тижня (через день-два). Не більше і не частіше!

Паралельно натирають болючі місця настоянкою бузку:

- Пляшку (0,5 л) заповнюють квітами і заливають горілкою. Посуд щільно закрити. Настоювати 14 днів у темному, але теплому місці. Після розтирання на болючі місця кладуть листя бузку.

ВИЛІКУВАТИСЯ ВІД ЗАПАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ

Ефективним засобом вилікуватися від запальних процесів у кишківнику, позбутися печії є вживання настою:

- 4 чайні ложки подрібнених листя ожини і квіток нагідок (2:1) залити окропом - 200 мл. Настояти 10 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день за 15-20 хвилин до вживання їжі. Курс лікування - до повного одужання, але через кожних 5 днів робити на день перерву.

НЕ ВСЯКИЙ ГРИБ ЇСТИВНИЙ!..

Навіть досвідчений грибник може помилитися і покласти у кошик «не те, що треба». А якщо вже отруїлися грибами, то найперша самодопомога:

- Пити міцний відвар грушок: 200 г подрібнених плодів на 1 л води.

- Пити дуже солону воду: 1-1,5 столової ложки солі на 1 л води.

Все ж, не ризикуйте! Негайно звертайтеся до лікаря!

ПРИКЛАДАЮТЬ СПОРИШ

Випадання прямої кишки, трапляється, супроводжується нестерпним болем. Аби хоч трохи його втамувати:

- Пучечок трави споришу ошпарюють окропом. Коли досягне літеплої температури, прикладають до болючого місця. Процедуру повторюють кілька разів на день, особливо при больовому відчутті.

ДОПОКИ ЖИТО КОЛОСИТЬСЯ...

Один з рецептів народної медицини, як лікувати жовчнокам'яну хворобу, а також печінку:

- Взяти порівну траву перстачу гусячого і зелену траву жита. Перемолоти на м'ясорубці. Через марлю відтиснути сік. Пити по 1 столовій ложці тричі на день.

ГІРЧАК «ВІДТЯГНЕ»

При болях у будь-якій частині голови:

- Прикладайте до потилиці розім'ятий гірчак перцевий (рослина має знеболювальні властивості). Потримайте 15-20 хвилин. У народній медицині це називають - «відтяжний засіб».

МОЛОДІСТЬ І ЗДОРОВ'Я

Вважають, що кизил зміцнює імунну систему, омолоджує організм. Чудодійний еліксир готують так:

- 1 столову ложку подрібненої молодої кори та подрібнених плодів (свіжих або засушених) - 1:1 - залити окропом - 200 мл. Настоювати 2 години у щільно закритому посуді (можна скористатися термосом). Процідити. Цю порцію випити протягом дня за три рази, за 30 хвилин до вживання їжі.

«БОЖЕ ДЕРЕВЦЕ»

Полин використовують для лікування багатьох недуг. У народі його називають - «Боже деревце». Хоча це не дерево, а трава... Допоможе він і ранам загоїтися:

- Взяти 1:1 трави полину і квіток нагідок. Запарити окропом. Коли вода охолоне, процідити. Трави прикладати до різаних ран. Вони швидко загояться, не буде наривів.

НЕ ПОТРІБНО НЕХТУВАТИ НЕТРЕБОЮ

Проти золотухи:

- Листя і стебла нетреби перемолоти на м'ясорубці. Через марлю відтиснути сік. Ним змащують уражені золотухою ділянки шкіри. Струпи швидко відпадають, а шкіра набуває природного вигляду.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.