Останні новини

КІЛЬКА ДАВНІХ ЗНАХАРСЬКИХ ПОРАД

- При циститі, який супроводжує відходження піску, кип'ятять 2 л молока, виливають у нічний горщик, сідають на нього і закутуються теплою ковдрою. Це полегшить відходження піску.

- Сік граната — надійний протицинготний засіб, збуджує апетит, регулює діяльність шлунково-кишкового тракту. Його п'ють по 50 мл чотири рази на день за 20 хвилин до вживання їжі.

- Борщ зі щавлю особливо корисний при надмірному ожирінні. Частіше споживайте!

- Якщо не можете заснути, то замість заспокійливих крапель ретельно пережуйте і проковтніть 2-3 свіжих листочки м'яти. Але пам'ятайте, що надмірне споживання м'яти (навіть у вигляді чаю) може спиричинити нудоту, біль у шлунку.

- Як засіб для зміцнення серцево-судинної системи мед слід вживати по 1 столовій ложці тричі на день з кефіром, сиром, фруктами, соками.

- Ванни з соснової хвої заспокоюють нервову систему, водночас лікують шлунково-кишковий тракт.

- Від грипу слід вживати змішані сік моркви, свіже молоко, мед (2:1:1). Пити по 1 столовій ложці кожну годину (12-15 разів на день).

- Нервові розлади?.. З'їдати кожен день по 1 столовій ложці зеленого кропу (або по 1 чайній ложці сухого). Тим паче додавати, як приправу, до страв.

- Геморой лікують старим пожовклим свинячим салом, роблячи з нього свічки. Тримати свічку 40-45 хвилин. Процедуру можна приймати 2-3 рази на день.

- На гемороїдальні вузли прикладають розім'яті до кашки бруньки липи. Ефективно допомагає!

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.