Останні новини
28 березня 2024
25 березня 2024

ДИМ У ВУХО

Отит, який виник від застуди і спричиняє сильний біль, знахарі лікували димом, навіть зцілювали від глухоти. Спробуйте і ви такий метод:

- Згорнути лійкою аркуш чистого (без друку) цупкого паперу. Вузенький кінчик вставити у вухо, а широкий підпалити. При цьому голову покласти на стіл, шию обмотати мокрим рушником, вухо “задерти догори”. Коли папір догорає, решту лієчки витягнути з вуха, аби не спричинити опіків.

Таку процедуру самому аж ніяк не виконати, хтось має допомогти.

БЕЗЦІННА ТУЯ

Пагони туї — ліки від подагри:

- 1 столову ложку подрібненої сировини залити 1 л окропу. Потримати на слабенькому вогні 5-7 хвилин. Настояти до літеплої температури. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. Через кожних два тижні вживання робити перерву на 3-4 дні.

РЯСКА НА ГОРІЛЦІ

Вітиліго (білі плями на шкірі) можна вивести ряскою:

- 1 чайну ложку свіжої, добре вимитої і подрібненої ряски залити 50 мл горілки (так-так, маленькою чарочкою). Настояти протягом тижня. Процідити. Пити по 10 крапель на 25 мл теплої перевареної води чотири рази на день. Курс лікування — 2-3 місяці.

ОГІРКОВЕ ПЮРЕ

Спазматичні коліти, закрепи піддаються лікуванню огірковим пюре. Діє воно і як сечогінний засіб:

- Приймати щодня натще по 100 г.

Протипоказання: нефрити, хронічна ниркова недостатність, нирковокам'яна хвороба.

КУКУРУДЗЯНИЙ ЕКСТРАКТ

Покращить травлення і роботу печінки екстракт з кукурудзяних приймочок:

- Його готують на 70-процентному спирті у співвідношення 1:1. Настоюють 10 днів у герметично закритому посуді, у темному, але теплому місці. Проціджують. Пити по 30-40 крапель тричі на день за 15-20 хвилин до вживання їжі. Не більше і не частіше! Курс лікування — 30 днів, потім на 10 днів зробити перерву. Приймайте ці ліки протягом 6-7 місяців.

ПРО ШКІРКУ КАВУНА

Не тільки кавун, а й його шкірка має лікувальні властивості:

- 80-100 г подрібненої свіжої або сухої шкірки кавуна залити окропом — 0,5 л. Настояти до охолодження. Процідити. Пити по 100 мл п'ять разів на день. Цнй настій вживають при гострих і хронічних запаленнях кишківника, як сечогінний засіб.

- Відвар подрібнених сирих чи висушених шкірок у співвідношенні 1:10 застосовують для виведення рідини з організму. Пити по 100 мл двічі на день (вранці та ввечері).

УТОМА

Постійно відчуваєте утому, хоча, здається, “не перепрацювалися”. Таке може бути ознакою браку вітамінів в організмі, особливо взимку та ранньою весною. Не поспішайте звертатися до лікаря. Спочайтку попийте чай:

- 7 плодів шипшини, по 1 столовій ложці подрібненого листя чорної смородини і малини (свіже, засушене) залити окропом — 400 мл. Кип'ятити 10 хвилин. Настояти 4 години. Процідити. Пити по 100 мл чотири рази на день. Через 10-14 днів відчуєте приплив сил, бадьорість.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.