Останні новини
20 лютого 2024
18 лютого 2024

ЗАЧАРУЄТЕ УСІХ!

Порада панянкам:

- Щойно витиснутий сік з грона винограду омолодить вашу шкіру. Перед тим прийміть гарячу ванну, а через 10-15 хвилин вмийте обличчя, шию виноградним соком. Через 30 хвилин змийте літеплою водою. Процедуру приймайте щовечора. Скористайтеся, допоки сезон! Консервований виноградний сік не допоможе.

ВИЛІКУВАТИСЯ ВІД ДИСБАКТЕРІОЗУ

На жаль, тепер діти часто хворіють дисбактеріозом. Траплялося це і в минулому. Для лікування недуги народні зцілителі використовували рослинний збір:

- Взяти порівну квіток нагідок лікарських, трави деревію звичайного і листя кропиви дводомної. 1 столову ложку суміші залити окропом - 200 мл. Настояти у щільно закритому посуді до кімнатної температури. Процідити.

Увага! Дітям від 1 до 3 років пити по 1 десертній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі; від 4 до 7 років - по 1 столовій ложці; від 8 років і старших віком - по 2 столові ложки, але відразу запивати літеплою водою - 50 мл. Курс лікування - не більше трьох тижнів.

НА ДОПОМОГУ ПРИЙДЕ СЕЛЕРА

У вас виявили остеохондроз!.. Тоді:

- Дрібно натріть корінь селери. Відтисніть сік. Пити по 2 чайні ложки тричі на день за 20 хвилин до вживання їжі. Через місяць лікування на тиждень зробіть перерву.

КАВУ ПРОДАВАЛИ В... АПТЕКАХ

Принаймні у Львові, у давніші часи (навіть у XIX ст.) каву можна було придбати в... аптеках. Адже цей напій небезпідставно вважали не тільки тонізуючим, а й ліками. Мудрі аптекарі радили:

- Якщо болить голова при зниженому артеріальному тиску,випийте вранці натще філіжанку кави. Приготувати міцніший чи слабший напій залежить від самопочуття того, хто п'є. Протягом дня можна випити до трьох філіжанок кави. Але не робіть цього перед сном.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.