Останні новини
20 лютого 2024
18 лютого 2024

ТРІШЕЧКИ ПЕРЦЮ

Якщо завелися глисти, інші паразити, додавайте до страв дрібку перцю. Так робили наші предки. Він ще й допомагає травленню. Але не можна вживати перець, коли у вас виявили виразку шлунка, дванадцятипалої кишки.

АНТИТОКСИН

При харчових отруєннях, зокрема грибами, рибою, навіть при укусах змій готують відвар з момордики:

- 1 столову ложку подрібненого насіння або коріння рослини (можна брати засушені) залити окропом - 0,5 л. Кип'ятити на слабенькому вогні 3-5 хвилин. Настояти 1 годину. Процідити. Пити по 1 столовій ложці чотири рази на день. Не більше і не частіше! Курс лікування - до повного одужання.

НЕРВОВІ ЗБУДЖЕННЯ ТА СТРЕСИ

Порошком із засушеного листя хмелю лікують нервові збудження, безсоння, знімають стреси:

- 1 чайну ложку (в окремих випадках - індивідуально - 1 десертну ложку) порошку залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити через марлю, складену вчетверо. Пити по 50 мл чотири рази на день. Курс лікування - 3-4 дні.

«ТЕЩИН ЯЗИК» - НЕ ЗЛИЙ!

Людям з легеневою недостатністю потрібні природні очищувачі повітря. Сосновий ліс - це прекрасно, ідеально! А що робити вдома, на роботі?.. До кімнатних рослин-фільтрів належить сансев'єра, відома у народі під назвою «тещин язик». Насамперед, тримайте її у кімнаті, де спите. Корисно, коли ця рослина знаходиться біля комп'ютера, за яким працюєте.

ДРІБНІ ПОРІЗИ

Навіть дрібні порізи можуть спричиняти нестерпний біль. Тоді:

- 1 столову ложку подрібненої меліси й 1 столову ложку подрібненої ромашки залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. У цьому міцному настої змочувати марлю і прикладати у вигляді компресів до місця порізу.

СТОМАТИТ У ДИТИНИ

Як тільки побачили у дитини на язиці білий наліт, виразки в ротовій порожнині, приготуйте розчин:

- У 100 мл теплої кип'яченої води «розбовтати» білок і свіжого яйця і додати 2 мл новокаїну (0,5 %). Змащувати язик, ротову порожнину 3-4 рази на день.

НАЧЕ БАЛЬЗАМ

Із лляної олії роблять компреси, примочки для гнійних ран, опіків. Для цього:

- 200 мл такої олії перемішати з чотирма свіжими сирими яйцями. Робити компреси, примочки 2-3 рази на день по 20-25 хвилин.

ВСЮДИСУЩИЙ ГРИБОК

Ураження пальців ніг грибком виліковують за допомогою мильно-содової ванночки:

- 3 столові ложки соди і 50-75 г антибактеріального мила розчинити у 7 л води, температурою +38-40 С. Не завадить додати подрібненої трави череди, ромашки (по 2-3 столові ложки). Процедуру приймати двічі на тиждень по 15-20 хвилин.

ЗНІМАЄ ЗУБНИЙ БІЛЬ

Досить швидко знімає зубний біль шавлія:

- До хворого зуба прикладають свіжий розім'ятий листочок рослини.

Інша порада:

- 1 столову ложку подрібненої засушеної шавлії залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Полоскати ротову порожнину 5-6 разів на день, щоразу готуючи свіжий настій. Але ці засоби не лікують, а знеболюють, тому у таких випадках найкращий лікар - стоматолог!

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.