Останні новини

БАДЬОРИЙ НАСТРІЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД МІЦНОГО СНУ

(Як позбутися безсоння?.. Декілька порад народних зцілителів)

Причини безсоння — неврози, деякі серцево-судинні по психічні захворювання, пошкодження утворень головного мозку. Найміцніший сон буває між заходом сонця та північчю. Спати слід в добре  провітрюваній кімнаті. Ніколи не спіть у тому, що носили вдень. Це навіть негігієнічно. Позитивно впливає на сон тепла ванна. Перед тим, як лягти у ліжко, послухайте тиху монотонну музику. Місячна соната Бетховена подіє на вас, наче колискова. Бажано спати на правому боці. Необхідно лягати головою на північ.

Крім того (коли безсоння дошкуляє), можна приймати заспокійливі засоби:

- Неабияк посприяє міцному сну чай з меліси: 1 чайна ложка подрібненого листя і стебла рослини на 200 мл окропу. Протягом дня можна випити малими ковтками 400-500 мл.

- 15 г трави -іван-чаю (інша назва - зніт) залити водою - 200 мл. Довести до кипіння і кип'ятити 15 хвилин. Настояти 1 годину. Процідити. Пити по 1 столовій ложці чотири рази на день за 15 хвилин до вживання їжі.

- Вживати у будь-якому вигляді плоди ожини сизої. Хоча б 200-250 г на день. Не менш корисний відвар з листя цього куща: 4 чайні ложки подрібненої сировини запарити окропом - 400 мл. Дати настоятися 30 хвилин. Процідити. Пити чотири рази на день по 100 мл.

- 15 г подрібненої трави чебрецю запарити окропом - 200мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 1 столовій ложці тричі на день. Не зловживати!

- Як заспокійливе, впливає сік ріпи з медом (1:1). Протягом дня споживати хоча б 100-150 мл.

- Приготуйте «каву» з обсмаженого меленого коріння цикорію. Свіжу траву додавайте до салатів.

- 1 столову ложки трави таволги в'язолистої (гадючника) залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 1 столовій ложці 3-4 рази на день. На ніч - обов'язково!

- П'ять сухих суцвіть пижма звичайного залити 1 л окропу. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 1 столовій ложці 2 рази на день. Не більше і не частіше.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: для лікування використовувати лише один із запропонованих настоїв! Через тиждень зробіть перерву на 1-2 дні і ліки можна змінити.

Підготував Тарас ЛЕХМАН

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.