Останні новини
20 лютого 2024
18 лютого 2024

“ПОСІЄ” СОСНА ЗДОРОВ'Я

Насіння сосни (власне, настій з нього) здатне вилікувати запалення жовчного міхура:

- 1 чайну ложку подрібненої сировини (брати засушене насіння) залити окропом — 200 мл. Настояти 1 годину. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. Через кожних 3-4 дні вживання робити перерву на 1 день. Курс лікування — до повного одужання.

НЕ ДЛЯ ВСІХ!

Рослини лікують, але й можуть спричинити зворотнє - завдати непоправної шкоди. Зцілителі наполягають, щоб у жодному разі не передозовувати і:

- Дітям не можна давати препарати навіть у, здавалося б, мізерних дозах з отруйних рослин, або таких, що містять токсичні речовини.

ГОРОХОВИЙ ПОРОШОК

У народній медицині горох застосовують для покращення травлення:

- Коли погано працює шлунок, то з'їдати щодня по 1 чайній ложці перепаленого у духовці і змеленого на порошок гороху.

ГОТУЙТЕ ІМУННИЙ ЧАЙ

Покращує імунну систему організму чай з насіння фенхеля. Його можна придбати в аптеці:

- 1 чайну ложку сировини запарити окропом - 200 мл. Настояти 15 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. Курс лікування - місяць. Потім на 10-12 днів зробити перерву.

УСІЄЮ СІМ'ЄЮ

- Взяти в однаковій кількості листя обліпихи і листя м'яти. Засушений збір подрібнити. Все ретельно змішати. 6 столових ложок суміші залити окропом - 4-5 л. Настояти 5 годин. Процідити. Додати 100 г меду.

Такий настій можна пити всією сім'єю. Він компенсує брак вітамінів у зимовий період, сприяє травленню.

ОЦЕТ ЗБИВАЄ ЖАР

У випадку підвищеної температури до чола прикладають рушник чи марлю, змочені у воді з оцтом. Як правило, беруть співвідношення 10:1. Але якщо таку процедуру приймає дитини, перед тим її чоло змастіть рослинною олією, щоб на ніжній шкірі дитини не з'явилися опіки. Також можна зменшити концентрацію оцту у воді - 15:1.

КЛІЗМА ВІД ГЕМОРОЮ

Виявлений геморой можна лікувати за допомогою такого народного засобу:

- 1 чайну ложку насіння льону залити окропом - 200 мл. Настояти у теплому місці (наприклад, біля плити) 3 години. Утвориться слиз. 50 мл такого слизу достатньо для однієї клізми.

ЗНИЖУЄ РИЗИК

Хворим на падучу:

- Взяти по 50 г трави материнки і чорнобильника та по 100 г трави дягелю і кореня аїру. Засушений збір подрібнити, розмішати. 1 столову ложку суміші залити окропом - 200 мл. Настояти 1 годину. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. Курс лікування - місяць. Потім на 15 днів зробити перерву.

ПЕРШІ ОЗНАКИ

Може статися, що хвороба підшлункової залози не відразу проявить себе болем. Людина інколи й не здогадується про недугу. Однак її першими ознаками є:

- Поява на шкірі (зокрема на обличчі) рудих плям, бородавок, вугрів.

- У чоловіків - швидке облисіння.

Насамперед, звертайтеся до лікаря! І тільки за його порадою застосовуйте траволікування. Крім того, хвора підшлункова вимагає строгої дієти.

Тарас ЛЕХМАН

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.