Останні новини

ЗНАЛИ, А ТЕПЕР ДОВЕЛИ...

Ще наші предки лікували захворювання сечового міхура журавлиною. Взимку зберігали цілющі ягоди у дерев'яних бочках. Знали, що вони помічні, але чим саме, пояснити не могли. А от тепер науковці довели:

- Журавлина чинить сильну антивірусну й антибактеріальну дії, має здатність захищати клітини, що «вистилають» сечовий міхур, від вкорінення у них хвороботворних бактерій. Отож, 100 г ягід журавлини на день - користь для здоров'я.

УСКЛАДНЕННЯ СЕЧОВИДІЛЕННЯ

- 1 столову ложку подрібненого засушеного листя берези (щойно зірваного - 1 десертну) залити окропом - 400 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 100 мл чотири рази на день за 20 хвилин до вживання їжі. Курс лікування - місяць, не більше!

ДИХАЄМО СОСНОВОЮ ПАРОЮ

У разі застудних хвороб дихальних шляхів приймайте інгаляції на соснових бруньках (їх потрібно подрібнити) або на хвої сосни. Вона подіє ефективніше, ніж картопляна інгаляція, яку приймають найчастіше (але і її користі не заперечуємо!).

ТАКИ У ГАРЯЧІЙ ВОДІ!

Пасічники добре знають, що мед втрачає свої лікувальні властивості, якщо його розчинити у воді, температурою вище +40-42 С. Але коли йдеться про полоскання горла під час захворювання на ангіну, то мед потрібно розчинити у воді не нижче +80 С. (1 чайна ложка меду на 200 мл води; настояти до літеплої температури).

Справді, він втратить частину своїх лікувальних властивостей, однак не викличе подразнення горла, не спричинить негативної реакції, якщо у вас алергія на продукти бджільництва.

ТВЕРДІ ПУХЛИНИ

Перепалений у духовці і подрібнений на порошок горох змішують з медом - 1:1. Отриману мазь прикладають до твердих пухлин на тілі, особливо на молочні залози у жінок.

ШОВКОВИЧНИЙ ПОРОШОК

При цукровому діабеті:

- Засушене листя шовковиці перетирають на порошок і додають у їжу. Денна норма - 1-2 чайні ложки.

ПОБІЛЬШЕ СЕЛЕРИ

Хворим на остеохондроз рекомендовано якомога частіше вживати салати з селери (листя, корінь). Денна норма - 200-250 г. Готувати такі салати 4-5 разів на тиждень.

ЧИМ ЗАРАДИТИ?..

Висівковидний лишай змащуйте обліпиховою олією. Таку процедуру приймайте 5-6 разів на день. Курс лікування - допоки не зникне лишай.

НАДІЙНІ «ЛИПОВІ» ЛІКИ

Липа - не тільки від застуди. Для жінок, у випадку маткових кровотеч, зцілителі пропонують настій:

- 1 столову ложку подрібнених засушених квіток липи залити окропом - 200 мл. Настояти 15 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день. Курс лікування - 10 днів.

«ОЧИСНА» РЕДЬКА

Чорну редьку помити, вирізати прогнилі місця, але не очищати від шкірки. Перепустити через соковижималку. Отриманий сік зберігати у холодильнику.

- Пити по 30 мл три рази на день. Не більше і не частіше! Курс лікування - місяць.

Такі народні ліки добре виводять з організму шлаки.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.