Останні новини
16 квітня 2024
15 квітня 2024

ПІД ЧАС БОЛЮ

Як тільки відчуваєте головний біль:

- 1 чайну ложку подрібненого засушеного кореня оману (дев'ятисилу) засипати в термос і залити окропом — 200 мл. Настояти 3 години. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день за 30 хвилин до вживання їжі. Не зловживати! Такі ліки приймати тільки під час болю голови.

НА ЩО ЗДАТНА МАТИ-Й-МАЧУХА

Лікування запальних процесів у бронхах, виведення слизу здійснюють за допомогою настою мати-й-мачухи:

- 1 столову ложку подрібненого засушеного листя рослини залити окропом - 200 мл. Настояти 1 годину у герметично закритому посуді. Процідити. Пити: дорослим - по 50 мл; дітям до 5 років - по 1 чайній ложці; дітям, старше 5 років - по 1 столовій ложці чотири рази на день. Курс лікування - до повного одужання.

ЩОБ НЕ ВИЯВИЛОСЯ НАМАРНО

Легеневі захворювання лікують таким засобом:

- 1 столову ложку подрібненого кореня алтеї лікарської залити холодною водою - 200 мл. Довести до кипіння і кип'ятити на малому вогні 10-12 хвилин, постійно помішуючи. Настояти 40 хвилин. Одержаний слиз процідити через марлю і відразу випити. Вживати раз на день тільки свіжоприготовлені ліки, оскільки вони швидко псуються! Курс лікування - місяць. Потім на 10-12 днів зробити перерву.

ПОБОРЕМОСЬ З ОСТЕОХОНДРОЗОМ!

Чай із молодих пагінців груші (можна брати засушені) допомагає у лікуванні остеохондрозу:

- 1 столову ложку подрібненої сировини залити окропом - 400 мл. Кип'ятити на малому вогні 10 хвилин. Настояти 40 хвилин. Процідити. Пити теплим по 100 мл чотири рази на день. Курс лікування - 25-30 днів. Потім на 5-7 днів зробити перерву. Максимальний термін лікування - 6 місяців.

Такий чай і в таких дозах можна вживати з іншими медикаментами, призначеними лікарем. Але перед лікуванням засобами народної медицини проконсультуйтеся у нього.

ГІПЕРТРОФІЯ СТАТЕВОЇ ЗАЛОЗИ

Зцілителі використовують ліщину для лікування багатьох урологічних захворювань, зокрема, у разі гіпертрофії статевої залози:

- 1 столову ложку подрібнених засушених листя та кори ліщини (1:1) залити окропом - 0,5 л. Настояти 5 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день за 20 хвилин до вживання їжі. Через 2 дні приготувати свіжий настій. Курс лікування - 21 день. Потім на 10 днів зробити перерву. Максимальний термін лікування - 5-6 місяців. Не більше! При необхідності - змінюйте ліки!

КРАЩЕ - З МОЛОКОМ

У разі кон'юнктивіту наші предки закапували око здебільшого соком цибулі з водою (1:1). Але досвідчені зцілителі застерігали:

- Свіжий сік цибулі краще розмішувати зі свіжим теплим молоком (1:1). Це для того, аби не виникало подразнень сітківки ока. Однак таку процедуру можна приймати лише 2-3 рази на тиждень, по 2-3 краплі. Не більше і не частіше!

НІКОЛИ НЕ ЗАШКОДИТЬ!

Чи не найпоширеніший народний засіб лікування гепатиту:

- Розмішати 1 столову ложку меду і 50 мл свіжого яблучного соку. Випити натще за 20 хвилин до сніданку. Потім такий же «коктейль» приготувати і випити перед сном.

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ - ТАКОЖ ЛІКИ

Хворим на епілепсію корисно:

- Вживати якомога більше кукурудзи в будь-якому вигляді (варену, печену, додавати до страв, зокрема до салатів); їсти вишні (свіжі, заморожені), готувати з ягід відвари.

ЗНАДОБЛЯТЬСЯ ОЦЕТ І КРОПИВА

Якщо процес облисіння триває швидко, тоді:

- 100 г подрібненого листя кропиви дводомної залити літеплою водою - 0,5 л і додати 0,5 л оцту. Настояти 4 години. Варити 10-12 хвилин. Процідити. Мити голову теплим відваром 3 рази на тиждень.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.