Останні новини
16 квітня 2024
15 квітня 2024

ОБЕРІТЬ НАДІЙНОГО “СОЮЗНИКА”!

У боротьбі з діабетом неабияк допоможе галега (або ж галета). У народі цю чудодійно траву ще називають “козлятником”. Погодьтесь, щодо останньої назви, то такої зневажливої “репутації” вона аж ніяк не заслужила. Втім, як би там не називали, але скористайтеся давньою порадою зцілителів:

- 1 столову ложку засушеного насіння трави залити окропом - 200 мл. Кип'ятити на слабенькому вогні 5 хвилин. Настояти 2 години у герметично закритому посуді (можна скористатися термосом). Процідити. Пити по 1 столовій ложці чотири рази на день. Через місяць вживання зробити перерву на 10 днів. Не перевищувати дози!

З БОБІВНИКОМ - НА ГАСТРИТ

Засіб від гастриту з підвищеною кислотністю:

- 2 чайні ложки сухої подрібненої трави бобівника трилистого запарити окропом - 200 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл 2-3 рази на день за 15 хвилин перед їдою. Не більше і не частіше! Через 20 днів лікування зробити перерву на 10 днів. Максимальний курс лікування - 4 місяці. При необхідності, змінюйте ліки.

СОКОТЕРАПІЯ

При жовчнокам'яній хворобі:

- Змішати 100 мл соку квашеної капусти і 100 мл соку свіжих помідорів. Випити протягом дня за три рази. Курс лікування - 45 днів.

ГІПЕРТОНІЯ, УСКЛАДНЕНА АТЕРОСКЛЕРОЗОМ

Кажуть, що одне лихо не приходить, а неодмінно приводить за собою інше. Отож, коли у вас гіпертонія, ускладнена атеросклерозом:

- 3 столові ложки подрібненої сушениці болотяної запарити окропом - 200 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл 3-4 рази на день. Ці ліки вживати тільки тоді, коли відчуваєте недугу.

ПРИКЛАДІТЬ ДО ЧОЛА

Нервове виснаження часто супроводжується головним болем. Тоді:

- Розімніть жменю глини у прокислому молоці. Загорніть у лляну тканину і прикладіть до чола. Потримайте хоча б 1 годину.

СТОП!

Щоб зупинити пронос:

- З'їсти 1-2 круто зварених свіжих курячих яйця. Але пам'ятайте, що їх надмірне вживання може спричинити різке потвердження.

ДУБОВА КОРА З АЇРОМ

В'яжучий засіб:

- Подрібнені кору дуба і корінь аїру (брати порівну) ретельно перемішати. 1 столову ложку суміші залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл 3-4 рази на день. Вживати тільки під час недуги!

ВТОМИЛИСЯ ВІД БЕЗСОННЯ

Покращує сон материнка звичайна:

- 2 чайні ложки подрібненої засушеної трави запарити окропом - 200 мл. Настояти у герметично закритому посуді 20 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл три рази на день. Четвертий раз - на ніч. Обов'язково!

ЩЕ ДЕЩО ПРО ЦИБУЛЮ

Якщо свіжим соком цибулі змащувати виразки у ротовій порожнині, то вони швидко загоюються. Робіть це 3-4 рази на день після вживання їжі. Але перед «цибулиною процедурою» прополощіть ротову порожнину чистою водою.

СОЛІ, ШЛАКИ, КАЛІЙ...

Рис добре очищає організм від солей та шлаків, але разом з тим виводить і калій, необхідний для нормальної роботи серця. Щоб підтримувати в організмі його належний баланс, водночас з рисом їжте родзинки, курагу. Тут корисний і варений горох.

 

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.