Останні новини
20 лютого 2024
18 лютого 2024

ГАЙМОРИТ: ПАЗУХИ СЛІД ОЧИСТИТИ

Приготуйте мазь:

- Сік бульб цикломена (вазон можна придбати у квітковому магазині), мед, сік цибулі, сік каланхое, сік алое-столітника, мазь Вишневського. Все взяти порівну, розмішати до однорідної маси. У цій мазі змочувати вушні палички (продаються в аптеках) і класти почергово у ніздрі на 25-30 хвилин. Процедуру приймати 2-3 рази на день. Достатньо 20 днів лікування.

ЙОД І СІЛЬ ДОЛАЮТЬ НЕЖИТЬ

У півлітровій банці сирої, кімнатної температури води розчинити 1 чайну ложку солі і додати 5 крапель йоду. Набирають воду в долоню і носом втягують. Процедуру приймати 5-6 разів на день.

ЗАКЛАЛО НОСА

- Закапують свіжим соком листя татарника (чортополоху) по 5 крапель у кожну ніздрю. Процедури приймати вранці та ввечері протягом 10 днів.

- Сильно натиснути на передню частину шиї, де сонна артерія та лімфатичні вузли. Потім  середнім пальцем, який поставити на кінчик вказівного пальця, 8-10 разів натискати від основи носа до ніздрів.

ЩОСЬ У ГОРЛІ ДЕРЕНЧИТЬ...

- 1 чайну ложку масла ялиці (піхтове масло) розвести у кип'яченій воді (0,5 л), але кімнатної температури. Щоб утворилась емульсія, необхідно швидко розмішати. Полоскати горло щогодини. Достатньо трьох днів лікування.

ПРОМИВАННЯ ОЧЕЙ

Якщо в очі надує вітер і вони почервоніли, їх промивають 4-5 разів на день відваром цибулі на воді (1 середня цибулина на 700-800 мл води), до якого додають, але коли вода досягне кімнатної температури, 2 чайні ложки меду.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.