Останні новини

УТВОРЕННЯ НА ШКІРІ

Ракову пухлину, що утворилася на шкірі, густо обкладають дрібно тертою морквою і перев'язують лляною тканиною. Пов'язки міняти 5-6 разів на день. Також не забувайте звертатися до лікаря!

ТРИВАЛИЙ ПРОЦЕС

Захворювання на туберкульоз, на жаль, потребує тривалого процесу лікування, тим паче, коли ця хвороба задавнена. І тут у народній медицині одним з найефективніших засобів вважається використання кореня живокосту:

- Через кожні 4 години пити по 1 десертній ложці відвар кореня живокосту (10 г сировини на 200 мл окропу, варити 5-7 хвилин, настоювати 1 годину), або пити по 20-25 крапель 4-5 разів на день настоянки кореня живокосту (1 десертна ложка подрібненої сировини на 200 мл горілки, настоювати 10 днів). Вибирати один із запропонованих засобів лікування! Через кожних 20 днів вживання ліків робити перерву на 5 днів. Максимальний курс лікування - 5-6 місяців.

ДОДАВАЙТЕ ДО ВАНН

Защемлення гемороїдальних вузлів:

- 3 столові ложки подрібнених бруньок тополі чорної (осокір), можна брати і засушений збір, залити окропом - 800 мл. Кип'ятити 5 хвилин. Настояти 5 хвилин і процідити відвар у ванну для купання. Процедури приймати 3-4 рази на тиждень. З легким паром!

У СТАРШОМУ ВІЦІ

Для людей старшого віку корисний чай з плодів шипшини та горобини (брати 1:1):

- 1 десертну ложку подрібненого збору залити окропом - 300 мл. Настояти 4 години. Процідити. Пити теплим по 100 мл тричі на день. Вживати 3-4 рази на тиждень. Не частіше! Після місяця такого чаювання зробити перерву на 8-10 днів.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.