Останні новини
16 квітня 2024
15 квітня 2024

ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ДІАГНОСТИКИ!

Біль у лівій частині грудної клітки не завжди є наслідком серцевих недуг. Тому не поспішайте лікувати серце. Але якщо медики діагностувати стенокардію, то, з-поміж іншого, скористайтеся давньою доброю порадою народних зцілителів:

- 1 чайну ложку подрібненої засушеної трави вересу (збирати у період цвітіння) залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день за 15-20 хвилин до вживання їжі. Курс лікування - місяць. Повторити його, при необхідності, через 10 днів. Максимальний курс лікування - 6 місяців.

РЯСКА З МЕДОМ

Лікування пухлин верхніх дихальних шляхів:

- Річкову ряску добре помити у чистій джерельній воді, висушити і перетерти на порошок. Змішати з медом - 1:1. Вживати по половині чайної ложки 2-3 рази на день. Максимальний курс лікування - 3 місяці.

МОЛОКО З МЕДОМ - І ЛІКІВ НЕ ТРЕБА...

Як тільки почався кашель унаслідок застуди:

- Випити на ніч 200 мл гарячого молока, розчинивши у ньому 1 десертну ложку меду (бажано липового). Старий перевірений засіб! Допомагає!

ЖАРОЗНИЖУЮЧИЙ ШАМШИТ

Вічнозелені листочки самшиту здатні знижувати температуру. У випадку застуди, грипу:

- 1 чайну ложку подрібненої сировини залити окропом - 400 мл. Настояти 1 годину. Процідити. Пити теплим по 100 мл чотири рази на день. Курс лікування - 1-3 дні. Не більше! Пам'ятайте, що самшит містить сильнодіючі речовини.

ЖОВЧОГІННИЙ ЗБІР

- 2 столові ложки засушеної подрібненої суміші квітів цмину піскового, листя бобівника трилистого, м'яти перцевої, плодів коріандру посівного у пропорції 4:3:2:2 залити окропом - 400 мл. Кип'ятити 10 хвилин. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити теплим по 100 мл тричі на день за 15-20 хвилин до вживання їжі. Курс лікування - місяць. Повторити прийом ліків через 10 днів. Максимальний курс лікування - 5-6 місяців.

ВІД ЗОЛОТУХИ - СМОРОДИНА

За старих часів хворих на золотуху дітей купали у ваннах, додаючи до них свіже або засушене листя смородини. Отож, запасайтеся ним на весь рік!

Також з листя смородини (засушений збір) готували для них чай. Він поліпшує обмін речовин, роботу всіх органів і систем.

Тарас ЛЕХМАН

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.