Останні новини
20 лютого 2024
18 лютого 2024

ГРИЖА: ЧИМ ЗАРАДИТИ?

- Свіжий сік оману (дев'ятисилу) змішати зі свіжим соком рути садової — 1:1. Пити по 25 крапель на 1 столову ложку води тричі на день за 15 хвилин до вживання їжі. Курс лікування — місяць. Потім на 10 днів зробити перерву. Прийняти два таких курси.

ТЕРМІНОВО ВІД ГАСТРИТУ!

- 1 столову ложку подрібнених бруньок сосни лісової (брати свіжий збір!) залити окропом — 200 мл. Кип'ятити 15 хвилин. Настояти 1 годину у герметично закритому посуді. Процідити. Пити по 1-2 столові ложки тричі на день за 10-15 хвилин до вживання їжі. Курс лікування — місяць. На жаль, таке лікування належить до сезонних.

ПОРЯТУЮТЬ КУКУРУДЗЯНІ ПРИЙМОЧКИ

При пониженій кислотності:

- 2 столові ложки подрібнених кукурудзяних приймочок залити окропом - 200 мл. Кип'ятити 30 хвилин у закритій посудині. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 1 столовій ложці 3-4 рази на день. Вживати тоді, коли різко понижується кислотність.

ЩІПКА У ПАЛЬЦІ

Як тільки витягли з пальця загнану дерев'яну щіпку (скалку), то щонайшвидше змочіть його у калиновому соці - свіжому чи консервованому, але тільки не цукрованому. Приймайте процедуру 10-15 хвилин кілька разів на день. Калиновий сік - добрий антибіотик, убезпечить від запальних процесів. Навіть, якщо і виникло запалення (супроводжується загноєнням, наривами), такі процедури також корисно приймати.

НЕБЕЗПЕЧНІ АСКАРИДИ

У давнину омелою лікували від круглих глистів, таких як аскариди:

- 5 г листя омели, 5 г її ягід, 1 г кореня валеріани. Засушений збір перетерти на порошок, добре змішати. Приймати на кінчику ножа (п'ять сотих грама!) тричі на день через 5 хвилин після вживання їжі. Не більше і не частіше! Відразу запити літеплою водою - 100 мл і з'їсти одну свіжу моркву (можна дрібно натерту). Курс лікування - три дні. Не більше!

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.