Останні новини

ДАЄ УСКЛАДНЕННЯ

Вірусний гепатит (жовтуха) дає ускладнення на печінку. Аби пом'якшити цей негативний вплив, корисно пити міцний узвар:

- 100 г порізаних на дрібні шматочки сушених яблук («сушені» - називають у народі) на 1 л води. Денна норма - хоча б 1-1,5 л. Вживати протягом місяця.

ПРОТИПОКАЗАНО ОНКОХВОРИМ

Страви з червоного буряка є частими на нашому столі. Але він (особливо у сирому вигляді) категорично протипоказаний онкохворим, зокрема тим, хто вже пройшов курс опромінення.

КАШЕЛЬ ВІДСТУПИТЬ

При тривалому кашлі:

- 3 лаврових листочки залити гарячою водою, але не окропом - 0,5 л. Настояти у герметично закритому посуді 1 годину. Не проціджувати. Випити протягом дня за 3-4 рази. Курс лікування - до повного одужання.

НЕ СМІТТЯ, А ЛІКИ

Коли заготовили доспіле насіння кропу, зрізали стебла, чи висмикнули їх із землі з корінцями, не поспішайте позбутися самих корінців рослини. Це не сміття, а ліки, які використовують під час підвищеного тиску:

- Ввечері перед сном з'їсти 1 чайну ложку подрібненого на порошок засушеного коріння кропу і запити літеплою водою - 100 мл. Вживати тільки тоді, коли відчуваєте недугу.

ТАК РАДИЛИ!

Один із давніх народних засобів, який використовували жінки для послаблення болю, надмірних кровотеч під час менструацій:

- 1 столову ложку подрібненої (щойно заготовленої або засушеної) трави грициків залити окропом - 200 мл. Настояти мінімум 1 годину у герметично закритому посуді. Не проціджувати. Пити по 1 столовій ложці тричі на день. Не більше і не частіше! Вживати тільки під час поганого самопочуття; максимально - 7-10 днів.

Тарас ЛЕХМАН

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.