Останні новини
20 лютого 2024
18 лютого 2024

ДІАГНОСТУЄ СРІБЛО

Трапляється, що срібний ланцюжок, який ви носите на шиї, чи срібний браслет на руці, швидко темніють. Це може бути ознакою захворювання печінки, підшлункової залози, поганого функціонування системи травлення. Негайно звертайтеся до лікаря, аби здати аналізи, пройти обстеження і аж тоді братися до лікування, в т.ч. і засобами народної медицини. Бо в таких випадках срібло не лікує, а лише діагностує.

СОЛОНА ПАРА

Гаймориту позбуваються і таким засобом:

- 1 столову ложку солі (благо, коли є морська сіль!) розчинити в окропі - 200 мл. Голову схилити над посудиною, накрити рушником і вдихати пар протягом 5-7 хвилин. Процедуру приймати кілька разів на день. Перед сном - обов'язково.

КРАПЛІ АЛОЕ

У вусі виникли запальні процеси, виділяється гній. Тоді:

- Закапувати вухо свіжим соком алое по три краплі 3-4 рази на день. Краще використовувати трирічну рослину.

ГОСТРИЙ ЗІР

Для покращення зору, призупинення розвитку катаракти можна скористатися цілющими властивостями не тільки квітів, а й корінців ромашки:

- 1 столову ложку подрібненої сировини залити окропом - 200 мл. Кип'ятити 5-7 хвилин. Настояти до кімнатної температури. Процідити. Використовувати для промивання очей.

ДОБРОЇ НОЧІ!

Перед тим, як лягаєте спати, а потерпаєте від безсоння, 10 хвилин пожуйте свіжий або засушений корінь валеріани (10 г). Ковтати і запивати водою не обов'язково.

ВБИВАЄ ІНФЕКЦІЮ

Свіжі порізи, рани насамперед потрібно помити чистою кип'яченою водою і господарським милом. Потім змочити у вигляді у вигляді компресів теплим розчином соди (1 столова ложка соди на 200 мл води). Це запобігає розвитку інфекції, вбиває шкідливі бактерії, які вже могли «атакувати» рану.

Тарас ЛЕХМАН

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.