Останні новини

ПАРКІНСОН ПРО ЦЕ НЕ ЗНАВ...

Хворобу Паркінсона можна лікувати в домашніх умовах:

- Взяти в рівних частинах свіжого соку буряка червоного, моркви і редьки. Пити по 1 столовій ложці тричі на день. Не більше і не частіше! Курс лікування - 30 днів. Потім на 10 днів зробити перерву.

СИНЮХА - СИЛЬНІША!

За силою заспокійливої дії синюха блакитна (цю рослину ще називають у народі - сорокакопитка) перевищує валеріану у 8-10 разів! Отож, коли відчуваєте нервове збудження:

- 1 чайну ложку подрібненої синюхи блакитної (рослину беруть з корінням) залити окропом - 200 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Пити по 1 столовій ложці 4 рази на день. Не більше і не частіше! Вживати тільки під час недуги!

ЧЕРЕЗ ПОНИЖЕНИЙ ТИСК

Унаслідок пониженого тиску паморочиться голова, відчуваєте втому, непритомнієте... Горнятко кави і чорний шоколад, звісно, не завадять. Але спробуйте і такий засіб:

- 50 мл свіжого соку моркви змішати з 50 г меду. Випити протягом дня за 5-6 разів. Вживати тільки тоді, коли відчуваєте недугу.

МОРСЬКА КАПУСТА - ЩИТОВИДЦІ

Розвитку будь-яких захворювань щитовидної залози запобігатиме морська капуста, оскільки містить багато йоду:

- Варто протягом тижня з'їдати хоча б 200 г цього морепродукту. Але при таких недугах завжди радьтеся з лікарем.

ПРО ЧОЛОВІКІВ

Від імпотенції:

- 1 чайну ложку подрібненої трави сніголовника плоского залити окропом - 200 мл. Дати настоятися 15 хвилин. Процідити. Пити по 1 столовій ложці 3-4 рази на день.

- Рекомендується вживати під час їди відвар з листя щавлю з молочною сироваткою.

- Систематично вживати артишок. Це також підвищує потенцію.

ХВОЩ - ОТРУЙНИЙ

Як відомо, настоєм хвоща польового лікують хворі нирки, сечовий міхур:

- 1 чайну ложку подрібненої трави залити окропом - 200 мл. Настояти 20 хвилин. Процідити. Пити по 3 столові ложки (40-45 мл) тричі на день. Максимальний курс лікування - 21 день. Повторити можна через 10-15 днів.

Слід пам'ятати, що хвощ польовий належить до... отруйних рослин. При невеликих дозах шкоди він не завдасть, лише принесе користь. Але якщо під час лікування нирок чи сечового міхура виділяється червона сеча (сеча з кров'ю), то вживання такого настою слід негайно припинити.

ЗІ ЩАВЛЮ ГОТУЮТЬ НАСТІЙ

У випадку різкого (!) пониження кислотності:

- 7-8 молодих, щойно з грядки, листочків щавлю ретельно помити у проточній воді, подрібнити і залити окропом - 200 мл. Настояти у герметично закритому посуді 1 годину. Не проціджувати. Пити двічі на день по 100 мл (через 6-8 годин). Максимально допустиме вживання - 2-3 дні. Не більше! На жаль, таке лікування належить до сезонних. Використаний щавель з морозильної камери діє менш ефективно.

НАШИМ ОЧАМ

У того, хто вперше одягає окуляри через погіршення зору, часто печуть очі. Насамперед - до окулярів потрібно звикати поступово. Але щоб уникнути неприємного відчуття:

- 1 чайну ложку подрібненої трави рум'янку залити окропом - 200 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Теплий настій використовувати для компресів на очі. Процедуру приймати по 10-15 хвилин кілька разів на день. Перед сном - обов'язково.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.