Останні новини

ТЕРМІНОВО ВІД БРОНХІТУ

- 2 столові ложки подрібненої трави фіалки триколірної залити окропом - 400 мл. Настояти 2 години. Процідити. Пити по 100 мл чотири рази на день. Курс лікування - до повного одужання.

СОСНОВИЙ ВІДВАР

Хворим на астму:

- 1 чайну ложку «з вершком» подрібнених молодих бруньок сосни залити окропом - 300 мл. Варити 10 хвилин. Настояти 2 години. Процідити. Протягом дня випити теплим за 3-4 рази.Через тиждень вживання зробіть на тиждень перерву. Максимальний курс лікування - 3-4 місяці на рік. І ще така порада: соснові бруньки краще заготовляти самому, гуляючи лісом. Це також лікує астму!

ХРОНІЧНЕ ЗАПАЛЕННЯ ПІХВИ

- 2 столові ложки подрібненого листя ожини залити окропом - 1 л. Настояти до літеплої температури. Процідити. Використовувати для спринцювання. Процедуру приймати мінімум 4-5 разів на тиждень. Курс лікування - до повного одужання.

- Так само можна приймати ванни, додаючи до них міцний настій листя ожини: 100 г сировини на 3 л окропу; настояти до повного охолодження.

РОЗСМОКТУЄ ПУХЛИНУ

Фібробіома матки:

- Мідні пластини прикладати до низу живота. Кількість і тривалість процедур протягом дня - без обмежень. Але перед кожною процедурою пластини ретельно промивати у солоній воді (1 столова ложка солі на 200 мл води). Зцілителі з'ясували, що мідь здатна розсмоктувати пухлину.

ХОЛОДНИЙ НАСТІЙ

Екзему, псоріаз лікує холодний настій алтеї лікарської:

- 1 десертну ложку подрібненого коріння рослини залити кімнатної температури водою - 100 мл. Настояти 1 годину. Не проціджувати. Пити по 1 столовій ложці через кожні 2 години (5-6 разів на день). Курс лікування - до повного одужання.

ВОДА З НОВОКАЇНОМ

Мозоль на нозі, який нестерпно пече, «заспокоїть» вода з новокаїном: 1 ампулу новокаїну на 1 л прохолодної води. (Кількість рідини, звісно, пропорційно збільшують). Опустити ногу у воду на 10 хвилин. Процедуру краще приймати на ніч перед сном.

ЛІЛІЯ ЛЕЛІЄ

Садова біла лілія зупинить кровотечу рани. Розімніть її квіти, листя, стебло, щоб проступив сік, і прикладайте до місця порізу.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.