Останні новини
16 квітня 2024
15 квітня 2024

ЦУКОР ЗІГРІВАЄ

Після переохолодження випийте гарячого чаю (бажано з імбиру). Додайте трохи більше цукру (меду), ніж звикли. Цукор, розчинений у гарячій рідині, виявляться, також зігріває...

НЕБЕЗПЕЧНА ВИРАЗКА

Народний засіб лікування виразки шлунка чи дванадцятипалої кишки:

- Натерти на дрібній тертці 50 г прополісу. Змішати з 50 г вершкового масла. Потримати на слабенькому вогні 15-20 хвилин, помішуючи ложкою, щоб не пригоріло. По 1 чайній ложці суміші додавати до 100 мл гарячого молока. Пити тричі на день. Курс лікування - місяць. Повторити через місяць.

ПІДВИЩУЄ ТИСК

Приготуйте ліки для підвищення тиску, його нормалізації:

- 1 столову ложку сухого суцвіття і листя татарника колючого (брати 1:1; збір подрібнити) залити окропом - 200 мл. Кип'ятити на слабенькому вогні 7-10 хвилин. Настояти 30 хвилин. Процідити. Протягом дня випити за 3-4 рази. Вживати тільки при пониженому тиску!

ЗАСПОКІЙЛИВА СОБАЧА КРОПИВА

Протистоїть збудженому стану, «розбурханим» нервам, заспокоює собача кропива:

- 2 столові ложки подрібненої засушеної рослини залити окропом - 300 мл. Настояти 30 хвилин. Процідити. Пити по 100 мл тричі на день. Вживати тільки під час недуги!

ВМИВАТИСЯ МОЛОКОМ

Від тривалого перебування під палючим сонячним промінням може нестерпно пекти шкіра на незахищених одягом ділянках тіла - обличчі, шиї, руках. Тоді:

- Кілька разів протягом дня вмиватися молоком. На ніч перед сном - обов'язково!

ТРІЩИНИ НА ШКІРІ

Приготуйте настій трави королиці (нив'янка - ромашка, що скрізь росте):

- 4 столові ложки подрібненої трави на 200 мл окропу. Настояти у герметично закритому посуді 4 години. Процідити. Рідину змішати з однаковою частиною вершкового масла. Зберігати у холодильнику. Наносити на уражені тріщинами ділянки шкіри. Це також допомагає від лишаїв.

Тарас ЛЕХМАН

м. Червоноград

Львівська область

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.