Останні новини

ДО СНУ!

Домашні пиріжки з доброю маковою начинкою і з гарячим чаєм та медом сприяють міцному сну! Така порада - тільки для дорослих! Їжте (та не перенасичуйтесь!) не пізніше 19 години.

ДЕРМАТИТ ВІДСТУПИТЬ

Шкірні захворювання, зокрема дерматит, лікують баклажанами:

- Натерти плід на тертці, щоб утворилася дрібна каша. Отриману масу прикладати до уражених місць у вигляді компресів. Процедуру приймати кілька разів на день.

КАПУСТЯНА РОСА

Можливо дивний, але зцілителями доведено, що ефективний засіб лікування глаукоми:

- Рано-вранці зібрати лляною тканиною з листя або вже доспілих плодів капусти росу і прикладати змочену тканину до хворих очей. Але не займатися таким лікуванням (воно належить до сезонних), якщо ви використовували для підживлення капусти хімічні препарати.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ДЛЯ НАТИРАНЬ

Свіжу терту редьку використовують для натирань при поліартриті, подагрі, міжреберній невралгії та радикуліті:

- Процедуру краще приймати ввечері перед сном. Курс лікування - місяць. Потім на тиждень зробити перерву і знову продовжити курс лікування. Максимальний термін - 5-6 місяців.

ДИКИЙ ЦИКОРІЙ - ПОМІЧНИЙ!

Хворим цукровим діабетом зцілителі радять запастися травою цикорію дикого (для лікування її використовують і в засушеному вигляді):

- 1 чайну ложку подрібненого цикорію дикого залити окропом - 200 мл. Настояти 25-30 хвилин. Процідити. Пити по 50 мл чотири рази на день за 15-20 хвилин до їди. До речі, цикорій покращує процеси травлення в організмі. Вживати народні ліки 25-30 днів поспіль. Потім зробити перерву на 5-7 днів і відновити процес лікування. Навіть, якщо ви використовуєте аптечні препарати, то цикорій не зашкодить.

«ЗІРОЧКА» ЗНІМЕ...

Коли болить зуб, нанесіть на ясна бальзам «Зірочка», або накладіть його на вату і покладіть на хворий зуб.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.