Останні новини

МОРСЬКА СВИНКА — НЕ МОРСЬКА, АЛЕ...

Наш домашній улюбленець - морська свинка зовсім не морська. У морі не купається, не оселяється біля великих водойм. Брали її моряки на палубу, отож і назвали морською свинкою. Привезли у Європу з екзотичних країв. Однак вона любить чистоту, дотримується гігієни, постійно вмивається. Коли ви утримуєте тваринку у домашніх умовах, то їй потрібно допомогти прийняти ванну.

Кілька правил купання морської свинки:

- Температура води не повинна перевищувати +28 С, але й не нижче +24 С.

- Використовуйте спеціальні шампуні для таких звіряток. Можна взяти дитяче мило, дитячий шампунь.

- Мийні засоби (10-15 мл) слід наносити тваринці на спинку і масажувати. Глядіть, щоб вони не потрапили у вушка, очі, ротик. (Вважайте, що купаєте немовлятко!).

- Опісля ще раз скупайте морську свинку у такій же теплі воді. Процедура не повинна тривати більше 5 хвилин.

- Просушіть феном, або закутайте у рушник. Якщо морська свинка боїться шуму фену, то тримайте його на відстані 1-2 метрів від тваринки. Звук пристрою повинен бути якомога тихішим.

- Після купання не виходьте з морською свинкою на вулицю протягом доби. Вона здатна до застуди. Наслідки можуть бути фатальними.

- Купайте морську свинку два рази на тиждень.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.