Останні новини

ЇЖТЕ З “КІСТОЧКАМИ”!

Хворим гіпертонією корисно їсти ягоди калини:

- По 1 столовій ложці тричі на день. Але ягоди споживати з «кісточками» (зернятами). Тоді посилиться лікувальний ефект.

ТЕРПКИЙ ЧАЙ З ТЕРЕНУ

Чай з молодої подрібненої кори терену допоможе позбутися болю у кишківнику:

- 1 чайна ложка сировини на 200 мл окропу. Варити на слабенькому вогні 5-7 хвилин. Настояти 20 хвилин. Процідити. Протягом дня випити три таких порції.

ДЬОГТЕМ І МЕДОМ

Марно кажуть, що ложкою дьогтю зіпсуєш бочку меду. У давнину ці компоненти брали у співвідношенні 1:1, змішували і прикладали до гнійних ран. Вони швидше гоїлися.

НЕЗНАЧНІ ОПІКИ

Щойно зняту шкірку з баклажанів прикладають внутрішньою стороною до місць незначних опіків. Це знімає біль, пришвидшує процес гоїння.

У СОСНОВОМУ ЛІСІ

Дехто, рятуючись від приступів астми, заливає соснову хвою окропом і дихає парою. Допомагає багатьом. Тим паче, що така процедура, прийнята на ніч, також сприяє міцному сну. Лягаючи спати, уявіть собі, що ви заночували у сосновому лісі...

НАФТАЛІН ЩЕ ЗНАДОБИТЬСЯ

Із широкого побутового вжитку нафталін давно вийшов. Але у часи минулі наші предки виводили ним воші (в т.ч. і в дітей). Рідину акуратно наносили на волосся, потім голову закутували теплою хусткою. Через годину голову мили теплою водою. Інколи клали у воду лікарські рослини, принаймні, любисток.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.