Останні новини

НАДІЙНІ ЛІКИ

Виразку шлунка можна лікувати й медом, але тоді не можна вживати його надміру:

- У 200 мл теплої води (не гарячої!) вранці розчинити і випити 30 г меду, вдень - 40 г, ввечері перед сном - 60 г. Курс лікування - 30 днів. Потім на 5-6 днів зробити перерву.

БІОСТИМУЛЯТОР

Покращить імунну систему, додасть сили женьшень. Для цього приготуйте настоянку:

- 50 г засушеного або 100 г свіжого кореня женьшеню подрібнити і залити горілкою - 0,5 л. Настояти протягом 15 днів у темному місці. Не проціджувати. Пити по 20-25 крапель тричі на день за 15-20 хвилин до вживання їжі. Курс лікування - 30 днів. Потім на 10 днів зробити перерву.

РЕВМАТИЗМ - НЕ ЖАРТ!

Захворювання на ревматизм може призвести до багатьох ускладнень. Не нехтуйте і не зволікайте! Лікуючись, скористайтеся і таким народним засобом:

- 1 столову ложку подрібнених корінців щавлю (найкращі - свіжі!) залити окропом - 300 мл. Кип'ятити 15 хвилин. Настояти 2 години у герметично закритому посуді. Процідити. Пити по 2 столові ложки тричі на день за 20 хвилин до вживання їжі. Курс лікування - 30 днів. Потім зробити перерву на 10 днів. Максимальний курс лікування - 6 місяців протягом року.

СІСТИ НА... ПЕРЕЦЬ

Свербіж заднього проходу:

- 4 столові ложки подрібненого водяного перцю (беруть щойно зірвану або засушену рослину) залити водою - 1 л. Довести до кипіння і кип'ятити 15 хвилин. Процідити. Рідину використовувати для сидячої ванни.

НЕ БУДУТЬ ПІТНІТИ

Щоб не пітніли руки, вмивайте їх теплою водою, додаючи до неї соду:

- 1 столова ложка соди на 1 л води.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.