Останні новини

З ТОРБОЮ СМІХУ…

Львівський поет-пародист, сатирик, член Української асоціації письменників Іван Гентош далеко не вперше виступає у Червонограді. Він був учасником багатьох літературних зустрічей, проведених у шахтарському місті, читав перед аудиторією свої пародії на вірші місцевих авторів і не тільки…

А нещодавно у Червоноградській центральній міській бібліотеці нарешті (!) відбувся його персональний творчий вечір «Лине пісня, тривога на серці і жарт іскриться…». Івана Гентоша і гостей бібліотеки, відкриваючи зустріч, вітали різдвяними віншуваннями, вертепною зіркою Руслана Федюк, Віра Олеш, Ігор Ковтун. Звісно, звучали пародії та сатира з уст автора (розв’язав торбу сміху), коментарі до них. Однак цим Іван Гентош не обмежується у літературі. Є у нього й героїко-патріотичні вірші. На один з них композитор, викладач Червоноградської школи мистецтв  Наталія Зіньків виконала власну пісню.

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без посилання товариства заборонено ©2020 Probi.